top of page

Sušice - Brána Šumavy. Sušice je jedním z východisek do oblasti centrální Šumavy. Leží v předhůří Šumavy na křižovatce turistických tras a na okraji Národního parku Šumava, který byl zřízen v r. 1991.

 

Mezi třemi národními parky ČR je NP Šumava se svými 69.030 ha parkem plošně největším. Díky své poloze uprostřed hustě osídlené střední Evropy, relativně vysoké zachovalosti přírody i bohatým vodním zdrojům je Šumava často nazývána “Zelenou střechou Evropy“, která nabízí nepřeberné množství nabídek k aktivnímu i pasivnímu odpočinku.

 

Variant výletů na Šumavu je zde opravdu mnoho a jistě se stanou nezapomenutelným zážitkem.

PrimaByt - Ubytování v Sušici

Apartmán PrimaByt - ubytování v soukromí v centru Města Sušice

PrimaByt - Ubytování v Sušici

se nachází v centru Sušice v sousedstvi Národního Parku Šumava. Okoli je protkané množstvím turistických a cykloturistických tras, jejichž cíle – atraktivní šumavské destinace – jsou snadno přístupné jak pěšky či na horském kole, tak i vozem nebo linkovými autobusy. Primabyt v Sušici je výborným výchozím bodem jak pro letní aktivity jako jsou turistika nebo cykloturistika tak pro zimní aktivity jako jsou běh na lyžích či sjezdové lyžování. Ať už jste milovníci klidu, nebo raději trávíte dovolenou aktivně, naše ubytování Vám má co nabídnout. PrimaByt  - u nás můžete relaxovat v hospůdce „U rybiček“ (v létě též na zahrádce), posedět u grilu či navštívit „Vinárnu U Štěpána“ a ochutnat výborná moravská vína. PrimaByt  nabízí i řadu dalších služeb - kadeřnictví, pedikůra, masáže, taterské studio, realitní kancelář.

PrimaByt - Ubytování v Sušici

Dle ročního období můžete vyrazit na ryby nebo na houby, na své si přijdou i milovníci historie, hradů a zámků. V okolí lze využívat tenisové kurty, bowling, vyjížďky na koních, koupaliště, moderní aquapark,  bruslení na zimním stadionu anebo sušický Offpark s řadou adrenalinových zábav. V Sušici si také snadno můžete zapůjčit loď nebo raft pro splutí řeky  Otavy.

Šumava je rájem pro pěší turistiku, cykloturistiku nebo pro lyžaře, zejména běžkaře.

 

PrimaByt - Ubytování v Sušici

PrimaByt je ideálním ubytováním pro rodiny s dětmi, party turistů, cykloturistů nebo lyžařů, PrimaByt  poskytuje svým hostům kompletní ubytovací servis - vybavenou kuchyni, sociální zařízení, koupelnu, velký obývací pokoj s TV, velkou ložnici se 6 lůžky, venkovní pavlač, sklad pro uložení kol, lyží, kočárků apod. Navštivte PrimaByt a budete se cítit jako doma!                                                  

Sušice a okolí : historie, současnost, kuturní a sportovní vyžití

  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page
  • LinkedIn Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Pinterest Social Icon
primabyt, ubytování v sušici, dovolená na šumavě
primabyt, ubytování v sušici, dovolená na šumavě
primabyt, ubytování v sušici, dovolená na šumavě

Navštivte atraktivní místa v blízkém okolí Města Sušice

Kaple Anděla Strážce, zvaná zdrobněle Andělíček, byla na vrchu porostlém kdysi dubinou vybudována roku 1863 díky přičinění sušického kapucína P. Ladislava Bílinského. 4 rohové kaple jsou zasvěceny sv. Máří Magdaléně, Panně Marii Maria- cellské, sv. Janu Nepomuckému a protipožárnímu sv. Floriánu.

primabyt, ubytování v sušici, dovolená na šumavě

Kamenná rozhledna Svatobor leží na mystické hoře Svatobor asi hodinu pěší chůze od Sušice. Ti, kdož vyšplhají po 182 dřevěných schodech nahoru budou odměněni krásným kruhovým výhledem na zříceninu hradu Rabí, Javorník, Boubín, Sušici a Velký Javor.

primabyt, ubytování v sušici, dovolená na šumavě

Ostrov Santos je dějištěm oblíbených kulturních akcí, jako je divadelní workshop Drama- steria, Rozmarné léto v Sušici nebo open air music festival Šumava Rocks. Na ostrově Santos naleznete velké dětské hřiště, kde si na své příjdou především děti. Stánek s občersvením funguje sezonně.

primabyt, ubytování v sušici, dovolená na šumavě

Apartmán PrimaByt s balkonem Vám zajistí útulné a zároveň levné ubytování na Šumavě. Příjemné prostředí, stejně jako i nekonečné možnosti vyžití v okolí Vám doporučuje i ubytovací portál MegaUbytko.cz. Tak využijte náš Apartmán PrimaByt s balkonem na dovolenou s rodinou, relax s přáteli nebo jako ubytování na Silvestra. Těšíme se na Vaši návštěvu.

PrimaByt | Ubytování v Sušici | Dovolená na Šumavě | PrimaByt | Ubytování v Sušici | Dovolená na Šumavě |PrimaByt | Ubytování v Sušici | Dovolená na Šumavě

bottom of page