O nás

Apartmán  PrimaByt Deluxe - ubytování v soukromí. Apartmán PrimaByt Deluxe se nachází v historickém centru Města Sušice, cca 15m od sušického náměstí. K dispozici je hostům, kromě samotných prostor ubytování, možnost relaxace ve dvoře areálu ubytování - posezení u grilu, na zahrádce Hospůdky U Rybiček nebo ve Vinárně U Štěpána. V areálu ubytování je k dispozici řada služeb - kadeřnictví, kosmetika, masáže, tatérské studio.

Apartmán PrimaMarta

Sušice - Brána Šumavy : atraktivní turistická destinace

 

Sušice se v několika posledních letech stala velice oblíbenou turistickou destinací pro návštěvu centrální Šumavy a Národního Parku Šumava. A není divu! Sušice má v současnosti skutečně co nabídnout ať již jde o kulturní či sportovní vyžití : krytý bazen, nově rekonstruované venkovní koupaliště, krytý zimní stadion, 2 fotbalová hřiště, lehkoatletický stadion, tenisové kurty, aj.

Mezi velmi oblíbené lokality pro relax patří zejména víceúčelový areál Fuferna (hotel s celoročním provozem, dětské hřiště, koupání v řece Otavě) a ostrov Santos, kde se v letní sezoně pořádá řada kulturních akcí (např. každoroční festival rockové muziky "Šumava Rocks".

K atraktivním místům v nejbližším okolí Sušice, která jistě stojí za návštěvu, bezesporu patří rozhledna Svatobor, kaple anděla strážce nazývaná Andělíček či sušický betlém vystavený v Muzeu Šumavy na sušickém náměstí.

Sušice - ideální ubytování pro návštěvy centrální Šumavy

​

V Sušici naleznete perfektní zázemí pro návštěvy centrální Šumavy - Kašperské hory, Kvilda, Horská Kvilda, Annín, Čeňkova Pila, Srní, Antýgl, Prášily, Modrava, Železná Ruda, aj. Vše v blízkém dosahu Města Sušice. Výborné autobusové spojení z nábřeží řeky Otavy.